placeholder 960

آداک راد نـامــی قـابل اعـتمـاد

شركت آداک راد ، نماینده کمپانی آمان گیرباخ آلمان ( در زمینه سیستمهای کدکم ) با بیش از بیست سال سابقه توزیع و ارائه پشتیبانی فنی محصولات پزشکی و دندانپزشکی برخودار بوده است . این شرکت همچنين بعنوان اولین شرکت در زمینه دندانپزشکی در ایران موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت بر مبنای  ISO 9001:2008 , ISO13485: 2003  گردید ، با بكارگيري سیستم مدیریت  كيفيت در ايجاد فرايندهاي موردنياز و مؤثر بر كيفيت در برقراري بهبود مداوم سيستم  بر اساس نيازمنديهاي قانوني و نيازمنديهاي مشتريان فعالیت می نماید. شركت آداک راد همچنین بعنوان نماینده خدمات پس از فروش کمپانی آمان گیرباخ، پشتیبانی فنی محصولات را بطور گسترده بر عهده  دارد و مهندسان متخصص اين شركت با توجه به درخواستهاي مشتريان تا كنون سعي در ارائه  سریعترین و بهترين خدمات فنی  در مناسبترين زمان ممكن و در نتيجه جلب رضايت مشتريان اين شركت را داشته اند  و همچنین از سوی وزارت محترم بهداشت و درمان به رتبه یک خدمات پس از فروش نائل گردیده اند . کلیه دستگاههای فروخته شده دارای یکسال وارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد و کلیه هزینه های  نصب و راه اندازی بر عهده این شرکت می باشد . برگزاری سمینار های علمی و تخصصی نیز در برنامه های شرکت جایگاه ویژه ای داشته و در کل انتقال تکنولوژی از طریق چنین سمینار هایی یکی از اهداف ما می باشد .  فعالیت مستمر و مداوم در طی دو دهه اخیر و ارائه خدمات تخصصی به مشتریان محترم از افتخارات بزرگ ما است .

تکنولوژی

استفاده حداکثری از اینترنت و تکنولوژی ارتباطات در امر فروش و پشتیبانی فنی امکان خدمات سریع را برای ما فراهم نموده است.

پشتیبانی فنی

رفع اشکال بصورت تلفنی یا آنلاین در اکثر موارد ، یا با سفر به اقصی نقاط کشور پایداری فعالیت سیستم های نصب شده را تضمین می نماید.

آموزش

سمینارها و کلاسهای آموزشی در داخل و خارج از کشور جهت تبادل اطلاعات بین کارشناسان هموطن و همکاران خارجی آنهاcopy right : Hoodian corporation 2018